Araç Ekspertiz

Araç Ekspertiz

Araç ekspertiz hizmetlerinde  ihtiyacınız olan tüm adımları, Auto Kale olarak tarafsız bir şekilde sağlıyor ve hizmet verdiğimiz alanda, öncelikli olarak müşteri memnuniyetini hedefliyoruz. Alınan ikinci el araçların, ilerleyen dönemlerde sorun çıkarmaması ve olası problemler ile karşı karşıya bırakmaması için gerekli olan araç ekspertizi, ihtiyaçlarınıza göre şekillenebilmektedir. Firmamız Auto Kale’ye getirdiğiniz bir araç, satın almak istediğiniz pakete göre her hizmete ayrı fiyat veriyor ve böylelikle, bütçe dostu olmayı planlıyor.

Araç ekspertiz hizmetlerinde en önemli detaylardan biri olan tarafsızlık ilkesini, Auto Kale olarak en birincil adımımız olarak belirledik. Bu nedenle, satın alacağınız bir aracın tüm adımlarını titizlikle takip edebilir ve sonuç olarak alacağınız aracın gerçek ederini bilmekten, bir keyif duyarsınız. Oto ekspertiz hizmetleri sektöründe bir diğer önemli adımlardan olan profesyonellik ise, hizmetlerimizin tümünde ve tüm ekip arkadaşlarımızda bulunmaktadır.

Araç Ekspertiz Hizmeti Nasıl Yapılır?

Firmamız Auto Kale’ye oto ekspertiz hizmeti almak için gelen herhangi bir araç, deneyimli ekibimiz ve profesyonel aletlerimiz sayesinde kontrol aşamasından geçer. Kontrol aşamasından sonra; fren ve süspansiyon gibi teknik gerektiren tüm konular, alınacak hizmete göre şekillenerek, müşterimize sunulur. Sağladığımız hizmetler sonrası, yasal işlemlerin kontrolü sağlanır ve aracınız bir test sürüşüne alınır. Böylelikle, tüm veriler kontrol edilmiş olur ve aracınız için tarafsız oto ekspertiz raporu sağlanır.

Araç Ekspertiz Hizmeti Neden Gereklidir?

Araç ekspertiz hizmeti, ikinci el araba sektörünün en çok aranan kollarından biridir. Bunun nedeni, yeterince bilgi sahibi olunmayan kişi veya kurumlardan satın alınan ikinci el araçlar için verilen özellikler, bazen doğruluk teşkil etmeyebilir. Bu doğruluk teşkil etmeyen bilgileri ise, ikinci el aracı satın alan kişi, kendi başına bilemeyebilir. Tüm bu sorunları ve zorlu süreci ortadan kaldırmak amacıyla hizmet veren Auto Kale, ikinci el araçlara oto ekspertiz hizmeti sağlıyor ve belirsizlikler yok oluyor.

Sağlanan araç ekspertiz hizmeti, alınan ikinci el aracın tüm sorunlarını ortaya döker niteliktedir. Araçlardaki kaporta tamirlerinden, yapılan boya işlemlerine kadar, her türlü sorun, siz müşterilere sunulmaktadır. Böylece, araca fazla miktarda para vermeden önce bilgi sahibi olabiliyor ve aracın gerçek değerini öğrenebiliyorsunuz. Tüm bu sorunlar, Auto Kale ile daha da profesyonel!

Araç Ekspertizde Auto Kale ile Tarafsız Hizmetler

Auto Kale Oto Ekspertiz olarak barındırdığımız ilkeler doğrultusunda; müşterilerimizin beklentisini, en iyi şekilde karşılamaya özen gösteriyor ve ekibimize sürekli olarak eğitimler vererek, çağa ayak uydurmaya çalışıyoruz. Ayrıca, tarafımızdan hizmet almak isteyen her müşterimiz için, ayrı paketlerde fiyat önerileri sunarak, herkese uygun fiyatlı ekspertiz hizmetleri sunuyoruz. Değişen fiyatlarımızın tek sabit yanı ise; Auto Kale’nin sunmuş olduğu kalitedir. Kaliteden ödün vermeyişimiz, araç ekspertiz hizmetlerinde aldığımız mutlu geri dönütler ve sektörde uzun yıllar boyunca hizmet veriyor oluşumuzdan kaynaklıdır. Siz de profesyonel bir araç ekspertiz hizmeti almak istiyor ve bu doğrultuda, tarafsız oto ekspertiz raporu sahibi olmak istiyorsanız; online randevu alabilir, 0 850 302 21 27 numaraları telefonlardan bizlere ulaşabilir veya herhangi bir bayimize gelerek, alacağınız hizmeti profesyonel bir şekilde başlatabilirsiniz.

Yorum yapın