Biz Kimiz

Auto Kale Oto Ekspertiz

1994 yılında Malatya’da kaporta boya atölyesi olarak faaliyete başlayan firmamız, 2010 yılında Oto Ekspertiz sektörüne yatırım yaparak, hizmet ağını genişletmiştir. Bu yolculukta 25 yılı aşkın otomotiv sektörü deneyimi ve uzman çalışanlarımızın tecrübesiyle emin adımlarla ilerlemeye ve müşteri memnuniyetiyle gelişmeye özen göstermiştir.

Bugün firmamız yürüttüğü birçok projesi, bayilikleri, franchise uygulamaları ve paket anlaşmalarıyla sektörde lider bir kuruluş haline gelmiştir. Tek bir bayilik ile başladığımız bu yolculukta müşterilerimizin olumlu yorumlarıyla büyümeye, gelişmeye ve kaliteli hizmet sunmaya devam ediyoruz. Yıllardır bize duymuş olduğunuz güven bizi büyüttü. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Oto Ekspertiz Sektöründe Auto Kale

Oto ekspertiz işlemleri günümüzde araç almak ve araç satmak için gerekli ve önemli bir konu halini almıştır. Oto ekspertiz hizmetini sunan birçok kuruluş sektörde mevcut olsa da, her zaman güvenilir hizmet almanızın garantisi olmadığını söylememiz gerekiyor. Çünkü ikinci el otomobil piyasası çalkantılı bir piyasa olarak müşterilerin mağdur olmasına neden olan bir piyasa halini almıştır.

Oto ekspertiz hizmetlerinde güvenilir, kaliteli, uygun maliyetli bir servis arayan birçok müşteri firmamızın sektör deneyimine güvenmektedir. Bizler de ekiplerimizle müşteri memnuniyetini %100 olarak sağlamak adına kapsamlı ve güvenilir hizmetler vermeye özen gösteriyoruz.

Tecrübeli personellerimiz, sektör deneyimiyle harmanladığımız bir çatı altında buluşarak doğru araca sahip olmanıza imkân tanımak için çalışmalar yürütüyor. Bu sayede sektörde öncü bir firma olarak her zaman tercih sebebi oluyoruz.

TEKSDER üyesi olan kuruluşumuz, oto ekspertiz incelemelerinde sizlere TSE onaylı raporlar sunmaktadır. Bu bağlamda güvenilirliğimiz Türkiye’nin kamusal bir kuruluşu tarafından onaylı olarak sizlerle buluşuyor.

Yürüttüğümüz Çalışmalar

Firmamız tarafından yürütülen oto ekspertiz çalışmalarında birçok inceleme, kontrol ve raporlama işlemleri gerçekleştiriyoruz. Bir araca gerçekleştirilmesi gereken motor kontrol, dyno testi, fren testi, airbag testi, iç ve dış ekspertiz, kaporta ve boya kontrolü işlemlerinin tamamını firmamızın hizmetleri arasında bulabilirsiniz.

TSE onaylı olan raporlamalarımız, ikinci el araç alma konusunda aklınızda herhangi bir soru işareti kalmamasına yardımcı olacaktır. Bu yüzden yürüttüğümüz çalışmalar ve oto ekspertiz hizmetleri kapsamları konusunda detaylı bilgi almak için paket anlaşmalarımız aracılığıyla randevularınızı online olarak alabilme olanağını sizlere sunuyoruz.

Oto Ekspertiz Bayi Ağımız

Türkiye genelinde giderek daha çok bayiye sahip olan firmamızın hedefi tüm Türkiye’de müşterilerine ulaşabilmektir. Bu bağlamda franchise bayilik desteğiyle gelişmeye ve yeni iş olanaklarını insanlara kazandırmaya çalışıyoruz. Samsun, Tokat, Şanlıurfa, Osmaniye, Diyarbakır, Bitlis, Malatya ve Adıyaman bayiliklerimizle hizmetlerimizi genişletiyor, müşterilerimize birçok ilde kaliteli hizmet sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.