Computest Nedir

Computest nedir?

Computest, oto ekspertizi yapılan yerlere verilen isim olarak adlandırılır ve araç sahibinden daha çok, satın almayı düşünenler için oldukça büyük avantajdır. Araçların, parça ve işlevlerini, aynı zamanda performanslarını da kontrol eden çeşitli parametreler olarak da adlandırılmaktadır. Sonuç olarak; Computest, ikinci el otomobil alım satım işlemlerinde, satın alma öncesindeki otomobil hakkındaki tüm mekanik parçaların kontrol edilip teste tabii tutulması işlemleridir.

Auto Kale, bu basamaklar sonrasında otomobilin genel durumu hakkında gerekli olan tüm detaylara ulaşarak, aracın sahibi ve alıcısının alışverişi sırasında herhangi bir zararın önüne geçer. Gün geçtikçe hızla gelişen teknolojiye ayak uydurmak ve bir sektörde lider konumunda bulunmak, verilen hizmetin kalitesiyle mümkündür. Auto Kale olarak verdiğimiz tüm hizmetler; dürüstlük, müşteri memnuniyeti, uygun fiyatlı oto ekspertiz garantisi, son teknoloji çalışmaları ile tercih edilebilirliğin de ötesine geçiyor.

Auto Kale Computest İşlemleri Nelerdir?

Auto Kale olarak gerçekleştirdiğimiz computest işlemleri; satın alınan ikinci el aracın, ileride yaşayabileceği sorunlara ve maddi manevi uğratabileceği zararlara kadar, bilgi verebilmektedir. Bilgisayarlı ve bilgisayarsız sistemler ile aracın alacağı hizmete göre şekillenen Computest hizmeti; otomobil parçalarının teste tabi tutulmasını sağlayarak, tüm detayları, tarafsız oto ekspertiz raporu ile sunmaktadır. Auto Kale ile her bütçeye ve her otomobil çeşidine, tarafsız oto ekspertiz hizmetleri uygulanmaktadır. Alanında uzman kadromuz ve otomotiv sektöründeki köklü geçmişimiz doğrultusunda edindiğimiz tecrübeleri, her hizmetimize özenle yansıtıyoruz.

Sağladığımız hizmetler; ikinci el otomobillerin satın alma işlemleri öncesinde, aracın tüm parçalarını kontrol ederek her biri için ayrıntılı raporlama işlemi şeklindedir ve bu işlem, computest olarak adlandırılmaktadır. Tarafsız oto ekspertiz hizmetini sunarak, alıcı ve satıcının herhangi bir zarara uğramasına kalkan oluyoruz ve oluşabilecek sorunların, önüne geçmeyi planlıyoruz. Sağladığımız köklü hizmetler sayesinde, Auto Kale; tarafsızlık, dürüstlük ve kaliteli hizmet politikası yolunda emin adımlarla ilerliyor ve oto ekspertiz alanında zirveye doğru hızlı bir şekilde tırmanıyor.

Otomobil sahibi ve alıcısının herhangi bir zarara maruz kalmasını engelleyen bu yöntem, birçok sorun ile karşılaşılmasının önüne geçiyor. Yeni kullanıcısı olacak olan kişi tarafından ileride karşılaşılabilecek sorunları öngörebilmek ya da bunların önüne geçmek için gerekli adımları izlemek, Auto Kale oto ekspertiz ile mümkündür. Vermiş olduğumuz hizmetler; mutlu geri dönütler sayesinde günden güne gelişti ve kaliteli hizmet ilkemizin getirmiş olduğu güvenilirlik de çalışmalarımızın bir sonucu oldu.

 Auto Kale ile Computest Süreci

Auto Kale olarak destek verdiğimiz computest hizmeti, otomobil hakkındaki her türlü bilgiye; yaşandıysa kazalara, kaza sonucu değişen parçalara, kalan hasarlara ve ileride çıkabilecek her türlü soruna karşı, üst düzey bir inceleme gerçekleştirmektedir. Bu incelemeler, genellikle aracın alacağı hizmete göre süre değişikliği yaşayabilmektedir. Sonrasında oluşturulan oto ekspertiz raporu ise, TSE onaylıdır ve böylece, güvenirliğimizi her daim korumaktayız.

Auto Kale firmamız; tarafsızlık, güvenilirlik, kaliteli hizmet ve sağlanması gereken tüm değerler, hizmetimizi alacak olan müşterimize eksiksiz olarak sunmaktadır. Tarafsız ekspertiz ve computest hizmetleri gibi sağladığımız destekler, 2010 yılından bugüne kadar, başarılı bir şekilde devam etmektedir. Sağlamış olduğumuz güven ve müşteri memnuniyeti ise, birçok ilde tercih edilirliğimizi arttırarak, her geçen gün bayi ağımızın genişlemesini de sağlıyor.

Oto ekspertiz raporlarında, doğru yapılmayan ya da eksik yapılan testler ile yanlış bilgiler ortaya çıkmaktadır. Hizmet alan müşterilerin bu açıdan mağdur olmaması için profesyonel bir destek sağlayan Auto Kale firmamızın gerçekleştirdiği computest hizmetleri, herhangi bir yanlışın önüne geçilebilecektir. Alanında uzmanlaşmış kadro ile her aşamada online randevu ya da telefonlar ile gerçekleştirilebilen detaylı bilgiyi, tarafınıza sunmaktayız. Böylece, sürecin mutlak bir takipçisi olabilirsiniz.

Başarılı ve güvenilir ekspertiz firmalarına adını yazdıran Auto Kale, ikinci el araç satın alacak olan her bireyin; en doğru ve en güvenilir hizmeti almasını sağlayarak, memnun müşteri ağı oluşturmaktadır. Farkındalığın büyük adresi olan; computest ve tarafsız ekperstiz alanlarında uzmanlaşan Auto Kale, uzman ekibi ve son teknoloji cihazlarıyla, müşteri memnuniyetini en ön sırada tutmaktadır. Siz de bu hizmetten faydalanmak istiyorsanız, iletişim bilgilerimizden ulaşım sağlayarak, gerisini bize bırakabilirsiniz.

Yorum yapın