Değerlerimiz

Değerlerimiz

Günümüzde birçok firma kaliteli ve güvenilir hizmet sunduğunu iddia ediyor olsa da, kalitenin ve güvenilirliğin bazı ilkelere ve belirlenen misyonlara göre şekillendiğini söyleyebiliriz. 2010 senesinden bu yana otomotiv sektöründe bulunan firmamız, oto ekspertiz işlemleri konusunda birçok doğru ilke ve misyona sahip olarak sektörde lider bir kuruluş halini almıştır.

Otomobil alımlarında güvenilir bir firmayla çalışmak için araştırma yapan birçok müşteriye bugüne kadar ilkelerimiz aracılığıyla sağladığımız destekte hizmette dürüstlük, müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet, uygun fiyat sunma, yenilikçi ve teknolojiyi takip eden bir ilkeler bütünüyle ulaştık.

Bu yüzden başarımızın ve sektörde sürekliliğimizin bir kanıtı olarak bayiliklerimiz ve müşteri başvuru taleplerimiz giderek artmıştır.

Hizmette Dürüstlük İlkemiz

Hiçbir firma verdiği hizmette dürüstlük ilkesini benimsemeden sektöründe ilerleyemez. Bir firmanın ilerlemesi, müşterilerine sunduğu hizmeti deneyimleriyle geliştirmesine ve sunduğu hizmetin dürüstlüğüyle doğru orantılıdır. Verdiği hizmetler hakkında doğrucu davranmayan bir firmanın var olduğu sektörde tutunması mümkün olmayacaktır.

Firmamızın kuruluşundan bu yana deneyimlerimizle geliştirdiğimiz hizmetlerimizde dürüstlük ilkesini benimseyerek ilerlemeye devam ettik. Müşterilerimiz firmamız tarafından sağlanan TSE onaylı oto ekspertiz raporlarıyla binlerce araç aldı ya da sattılar. Bu nedenle sektörde lider konumda olmamızın en temel nedenlerinden birisinin hizmette dürüstlük ilkemiz olduğunu söyleyebiliriz.

Müşteri Memnuniyeti İlkemiz

Hiçbir marka müşterilerine gereken özeni göstermeden bir yerlere ulaşma fırsatını yakalayamaz. Hizmetlerinizin ne kadar iyi, güvenilir ve kaliteli olduğunu belirleyen en önemli etkenlerden birisi müşterilerinizdir.

Çünkü hizmet satan her firmanın bu hizmetinin kalitesini ve güvenilirliğini belirleyici rol oynayacak müşterilere ihtiyacı vardır. Müşterilerine gerekli özeni, saygıyı ve dikkati göstermeyen bir marka sektöründe silinip gitmeye mahkûmdur.

Müşterilerimiz ve onların olumlu yorumlarıyla varlığını sürdürdüğünün farkında olan firmamız, müşterilerini mağdur etmemek adına kapsamlı hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Bu bağlamda aldığımız binlerce olumlu yorum firmamızı ve çalışanlarımızı daha kaliteli hizmetler sunmaya teşvik etmektedir.

Kaliteli Hizmet İlkemiz

Kaliteli hizmet sunduğunu belirtmek bir firma için oldukça kolaydır. Ancak bu kaliteyi kanıtlamak için verimli ve güvenilir çalışmalar ortaya konulup konulmadığı esas önemli olan konudur. Sektörde tercih edilmemizin ve binlerce oto ekspertiz işleminde imzamızın bulunmasının en temel nedeni, kaliteli hizmetlerimizi yıllardır müşterilerimize ulaştırabilmemizden kaynaklanıyor. Bu sayede sektörde lider konuma gelerek birçok ildeki bayiliklerimizle ilk başvurulan oto ekspertiz firması olmanın gururunu yaşıyoruz.

Uygun Fiyat Sunma İlkemiz

Hizmette dürüstlük ve kalite ilkelerimizin harmanlanması sonucu ortaya koyduğumuz uygun fiyat sunma ilkemiz, bütün müşterilerimize doğru fiyatlarla ulaşmaya gayret göstermemizi sağlıyor.

Gelişen teknolojinin getirileriyle yaptığımız tüm oto ekspertiz işlemleri ister tek, isterseniz de paket anlaşması olarak her zaman uygun fiyat garantisiyle sizlere sunulmaktadır. Sektörde fiyat araştırması yapmanıza gerek bile kalmadan gönül rahatlığıyla firmamızla çalışmayı bu ilkemiz sayesinde tercih etmeniz mümkün olabiliyor.