deneme

 • Adres: Onur Mh. Turhan Cemal Berikel Bulv. Kiza iş mrk. A2 Blok No:6 Seyhan / Adana
 • Tel : 03225033315
 • Gsm : 0544 693 23 44
 • E- Posta : info@autokale.com.tr
 • Web : www.autokale.com.tr

Adana Oto Ekspertiz

İkinci el oto alım ve satımlarında, satın alınan araçlarda sonradan ortaya çıkan kusur ve arızalar, satın alınan aracın değerini oldukça düşürmektedir. Bu nedenle de, araç satın alma işleminden önce, satın alınacak aracın güvenilir bir oto ekspertiz firmasında kontrol ettirilmesi gerekmektedir. Adana oto ekspertiz firması olarak, sektördeki yılların vermiş olduğu deneyim ve dürüst hizmetlerimizle, oto ekspertiz konusunda her türlü ihtiyacı karşılamaktayız.

Müşterilerimize sağladığımız % 100 memnuniyet oranlarından dolayı, internette yapılan Adana oto ekspertiz başlıklı aramalarda da ilk sıralarda yer almaktayız. Firma olarak hem araç satacak hem de araç satın alacak kişilere, sorunsuz bir satış gerçekleştirmelerini sağlamaktayız.

Neden Biz?

Bizi diğer firmalardan ayıran ve tercih edilme sebebi olan birçok özelliğimiz bulunmaktadır.

Bunları şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Adana oto ekspertiz sektöründe en eski ve tecrübeli firmayız.
 • Tüm ustalarımız, konularında profesyonelleşmiş kişilerden oluşmakta ve gerçekleştirdiği faaliyetlerle ilgili yetki belgelerine sahiptir
 • Kullandığımız tüm cihaz ve ekipmanlar son teknolojik özelliklere sahip, T.C. ve AB standartlarına uygundur
 • Firma olarak yasal açıdan gerekli tüm belgelere sahip bulunmaktayız
 • Müşterilerimize, vermiş olduğumuz hizmetlerin sonunda, TSE onaylı ve firmamızın garantisini taşıyan oto ekspertiz raporu vermekteyiz
 • Gerçekleştirdiğimiz tüm kontrollerde, tarafsız ve dürüst olarak hizmet vererek, hem alıcının hem de satıcının aldatılmamasını sağlıyoruz

Tüm ekibimiz ile Adana oto ekspertiz sektöründe, irtibat kurulduğunda aynı gün hizmet veren tek firmayız. İletişim numaralarımızdan bize ulaşarak randevu alan müşterilerimize, hafta sonu ve tatil günleri de dahil olmak üzere, talep ettikleri gün ve saatte hizmet vermekteyiz.

Hizmetlerimiz

Firma olarak, Adana oto ekspertiz sektöründeki en tecrübeli ustalara ve cihazlara sahip bulunmaktayız. BU nedenle de oto ekspertiz hizmetleri konusunda, gerekli olandan daha fazlasını yapabilecek kapasiteye sahibiz.

Adana oto ekspertiz firması olarak, tüm test ve kontrollerimizi en ince detaylarına kadar gerçekleştirmekteyiz. Ekiplerimiz, test konusuna göre özel olarak hazırlanmış bölümlerde, tüm ölçümleri hassas olarak gerçekleştirmektedir.

Adana oto ekspertiz sektöründe marka haine getiren en önemli husus, bu güne kadar vermiş olduğumuz raporlarda en ufak bir sorunun yaşanmamasıdır. Tüm müşterilerimiz bizim oto ekspertiz raporumuzun güvencesi altında, oto alım ve satı işlemlerini hızlı ve huzur içinde yapabilmektedir.

Diğer Hususlar

Firma olarak her marka ve model aracın oto ekspertiz hizmetini verebilecek tecrübe ve cihazlara sahibiz. Bu nedenle de, hizmet verdiğimiz araç sayısında da Adana oto ekspertiz sektöründe lider konumdayız. Müşterilerimiz işlemleri bitene kadar konforlu bir ortamda dinlenebilmekte veya işlem sonrasında kendilerini arayarak teslim işlemini yapmaktayız. Firma olarak, en kaliteli hizmetleri vermemize rağmen, sektörün en uygun fiyatlarını uygulayarak müşterilerimizin bütçesini de düşünmekteyiz