Hatay Oto Ekspertiz

Hatay oto ekspertiz hizmetlerinde başarılı bir ivme sahibi olan Auto Kale Oto Ekspertiz garantili oto rapor hizmetlerinde öncü bir firmadır.

Hatay Oto Ekspertiz hizmetleri için Bu bölgede hizmet verememekteyiz. Hatay bölgesinde oto ekspertiz hizmeti sunmak isterseniz bayimiz olup Auto Kale Oto Ekspertiz servisi kurabilirsiniz.

Bayilik Başvurusu yapmak için : https://autokale.com.tr/oto-ekspertiz-bayilik-basvurusu/  linkine tıklayıp formu doldurabilirsiniz.

Hatay oto ekspertiz hizmetlerinde  Auto Kale olarak verdiğimiz hizmetler ile profesyonelliğimizi koruyor ve sürekli olarak, ekibimize güncelleme eğitimleri veriyoruz. Böylece, Hatay oto ekspertiz alanında yenilikleri takip eden ve son teknoloji cihazlar ile hizmet sağlayan bir firma olarak, her geçen gün daha da geniş bir bayi ağına sahip oluyoruz.

Otomotiv sektörünün büyük bir alanı olan ikinci araç alımları devam ettikçe, Hatay oto ekspertiz hizmetleri için duyulan ihtiyaç da aynı oranda gelişim gösterecektir. Alınan araçların, hangi konuda hizmet almak istediğine göre değişen paketlerimizi, Auto Kale olarak farklı fiyat aralıklarında sunuyor ve böylece, her kesime yönelik Hatay en uygun ekspertiz hizmetleri ni sunmayı hedefliyoruz.

Satın alınan ikinci el araçlarda çıkabilecek herhangi bir problem, örneğin; aracı satın almadan oluşan hasarlar, arzılar, mekanik ve elektronik aksaklıklar, satın alan kişi için zorlu bu süreç yaşatacaktır. Bu gibi problemlerinin önüne geçebilmek ve tarafsız oto ekspertiz hizmeti verebilmek için uzun yıllar boyunca, Auto Kale olarak hizmet vermekteyiz.

Hatay Oto Ekspertiz Alanındaki Hizmet Aşamaları

Hatay oto ekspertiz hizmetleri başta olmak üzere, bayilerimizin çeşitliği ile verdiğimiz geniş kesimli hizmetler; kaporta kontrolünden, beyin kayma kontrolüne kadar sürmektedir. Böylece, bir aracın ihtiyacı olan her türlü aşama, özenli ve üst düzey yetkin ekiplerimiz tarafınca gerçekleştirilmektedir. Ayrıca, tarafımızdan oto ekspertiz hizmeti almak isteyen müşterilere sağladığımız online randevu hizmetleri gibi iletişim ağları ile her daim kolay bir ulaşım hedefliyoruz.  Ya da geniş bayi ağımız sayesinde, direkt olarak tarafsız ekspertiz hizmetlerimizden faydalanabilir ve hizmetlerimiz sonucu, oto ekspertiz neden önemlidir? Gibi sorulara, canlı olarak bir cevap bulabilirsiniz.

Sağladığımız online randevuları, online işlemler ile destekliyoruz ve;

 • Nöbetçi noter
 • Muayene Randevusu
 • Trafik cezası ödeme
 • Vergi borcu sorgulama
 • MTV ödeme
 • HGS borç sorgulama
 • Araç Km sorgulama

Hizmetleri ile firmamızı, zirveye doğru taşıyoruz. Ayrıca, hizmet verdiğimiz tüm alanlardaki çalışmaların, son teknoloji cihazlar ile desteklenmesini sağlıyoruz. Böylece, oto ekspertiz ‘de bir devrim niteliği yakalamayı hedefliyoruz.

Hatay Oto Ekspertiz Hizmetindeki Birinci Hedeflerimiz Nedir?

Birçok alanda olduğu gibi, Hatay Oto Ekspertiz alanında da Auto Kale olarak belirlediğimiz hedefler bulunmaktadır. Oto ekspertiz çalışmaların genel itibariyle tarafsız olmasının önemini biliyor ve tarafsızlık ilkesini, firmamızın ana kuralı olarak belirliyoruz. Ayrıca, firmamızdan destek almak isteyen herhangi bir araç için sunduğumuz hizmetler sonucu hazırladığımız tarafsız oto ekspertiz raporu, TSE onaylıdır. Bu sayede, firmamızın sağladığı güveni de tastiklemiş oluyoruz.

Hizmetlerimizde kullandığımız son teknoloji ürünlerin çevre dostu olmasına dikkat etmek, Auto Kale olarak bir diğer ilkemizdir. Doğaya olan saygımızı oto ekspertiz hizmetleri ile buluşturuyor ve Hatay oto ekspertiz hizmetlerinde, başarılı bir rol oynuyoruz. Hizmetlerimizin altyapısındaki başarılarak ek;

 • Temel Paket
 • Temel Paket 2
 • Standart Paket
 • Standart Plus
 • Gold Paket
 • Premium Paket
 • Premium Paket / 5000 Km Garanti
 • Premium Paket / 10.000 Km Garanti

Gibi hizmet farklılıklarına göre fiyatlar sunuyor ve uygun fiyatlı ekspertiz garantisiyle, her müşterimize oto ekspertiz alanında iyi bir deneyim yaşatmak istiyoruz.

Auto Kale Hatay Oto Ekspertiz Alanında Başarılı Bir İvme Sahibi

Hatay oto ekspertiz hizmetleri ile Auto Kale’nin sağlamış olduğu başarı, profesyonel ekip ve üst düzey çalışma ekipmanları sayesinde gerçekleşmiştir. Ayrıca, Auto Kale Oto Ekspertiz firması olarak, yenilikleri takip ediyor ve çağa ayak uydurarak, profesyonel ekibimizi eğitimler ile destekliyoruz.

Farklı araçlar, farklı özellikler ve pek çok model için bulundurduğumuz teknik altyapımız ile herkese aynı derecede profesyonel bir hizmet sağlamaktayız. Çoğunlukla ikinci el araç için sağlanan oto ekspertiz hizmetlerimiz, computest işlemlerinden geçerek, tüm aşamaları tamamlamaktadır. Böylece, hizmet alan kişinin aklındaki soru işaretleri ve ileriye dönük yaşanacak şeylere dair, bir bilgi topluluğu sunmaktayız.

Auto Kale olarak sunHatay olduğumuz tüm hizmetlerin, tarafsız oto ekspertiz hizmetleri olarak anılması, arkamızda bıraktığımız mutlu müşteri dönütleri sayesinde gerçekleşti. Yapmış olduğumuz Hatay oto ekspertiz hizmetlerini, sadece sunmakla kalmıyor ve memnun müşterinin, bir referans olduğunun bilincinde olarak yola devam ediyoruz. Auto Kale olarak uzun yıllardır vermiş olduğumuz hizmetlerde, her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tuttuk ve gelecek yıllarda da bu memnuniyeti sürdürmek adına, tarafsız ekspertiz hizmetleri sunuyoruz.

Geniş bayi ağımız sayesinde, Hatay oto ekspertiz hizmetleri ile siz müşterilere kaliteli oto ekspertiz hizmeti sunuyor ve uygun fiyatlı oto ekspertiz hizmeti garantisi veriyoruz. Hizmet verdiğimiz araç ekspertiz işlemlerinin, her zaman bir güvene ihtiyaç duyduğunun farkında oluyor ve Auto Kale firmamızın yapmış olduğu tüm hizmetleri, tarafsızlık ilkesi ile harmanlıyoruz. Siz de bağımsız ve tarafsız ekspertiz hizmetleri almak istiyor ve bunu profesyonelce gerçekleştirmeyi ümit ediyorsanız, hemen online randevu oluşturarak bizlere ulaşabilir veya herhangi bir bayimizi ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yapın