İstanbul Güngüren Oto Ekspertiz

  • Adres: Talimhane Cad. Apek Bilge İş Merkezi Bayrampaşa / Istanbul (Rami Oto Pazarı Karşısı)
  • Tel : 0 212 613 15 07
  • E- Posta : istanbul@autokale.com.tr
  • Web : www.autokale.com.tr

İstanbul Güngören Oto Ekspertiz

Auto Kale, İstanbul güngören oto ekspertiz hizmetleri ile araçlarınıza bir ışık, sizlere ise büyük bir rahatlık sunuyor. Tüm ikinci el araç alımında bulunacak kişilerin yaptırması gereken bir işlem olan oto ekspertiz, içinizde hiçbir kuşku bırakmayan ve araçlarınız için, sizlere nihai sonuç veren bir işlemdir. Elbette ki tarafsızlık ilkesini benimsemiş ve güvenilir bir firma tarafından yapıldığı takdirde. Çünkü araç ekspertiz sırasında dikkatten kaçan herhangi bir arıza veya oto ekspertiz raporuna kasıtlı veya kasıtsız girilmeyen bir bilgi, ileriye dönük oldukça fazla sıkıntı yaratabilir. Tüm bu aksaklıkların hiçbirine izin vermeyen Auto Kale, İstanbul güngören oto ekspertiz hizmetleriyle sizlere profesyonellik sunuyor. Bünyemizde barındırdığımız son teknoloji cihazlarımızı, en uygun işlemlerde sırasıyla kullanmamız ve deneyimli ekibimizin, cihazlarımızda bir pilot görevi görmesi, kalitemizi kanıtlar niteliktedir. Üstelik, insan sağlığına hiçbir zarar vermeyen, tamamen çevreci cihazlar barındırmamız da müşteri memnuniyetimizi desteklemektedir.

Auto Kale, sektörde barındığı 25 yılı aşkın süredir, oto ekspertiz hizmetlerinin en temel noktasına, yani kaporta boya atölyesi faaliyetleriyle atılmış ve ardından da oto ekspertiz hizmetine girmiştir. Bu nedenle de İstanbul güngören oto ekspertiz işlemlerinin her adımında, müthiş bir profesyonellik ve bilgi ağına sahiptir. İkinci el araç alım-satım işlemlerinde oldukça fazla karşılaşılan bu hasarlar ise, herhangi bir oto ekspertiz işlemi ile ortaya çıkarılmadığı takdirde, aşağıdaki gibi sorunlar yaşamanız, oldukça muhtemeldir.

  • Aracın oto ekspertiz kontrolü görmemesi sonucu veya aracı satan kişinin, bilinçli olarak hasarları belirtmemesi, araca gereğinden fazla bir meblağ ödemenize sebep olabilir.
  • Ardından, gözden kaçan her hata oldukça fazla başınızı ağrıtabileceği gibi, herhangi bir kaza ile kalıcı manevi zararlar da verebilir.
  • Belirgin bir zarar olmasa dahi, aracınızı yeniden satmak istediğinizde de ederinden daha az miktarlarda satmak, size tıpkı aracı satın alırken olduğu gibi, maddi zarara uğratabilir.

Kısacası; oto ekspertiz hizmetlerinin hafife alınması, ertelenmesi ve yaptırılmaması; anlık olmasa da ileriye dönük mutlaka bir sorun yaşatacaktır. Bu nedenle sizlere sadece hizmet vermeyerek, oto ekspertiz anlamında bilinçlenmenizi sağlıyoruz ve profesyonel ekibimiz tarafından bilgi almak için, randevu hattımızı hizmetinize sunuyoruz. Sunduğumuz bu hizmet sayesinde, öncesinde bilgi sahibi olabilir ve İstanbul güngören oto ekspertiz hizmetlerimizdeki başarımızın farkında olarak, profesyonel bir kontrol ile tanışabilirsiniz.

Oto Ekspertiz Nedir ve Ne Amaçla Yapılır?

Oto ekspertiz, ikinci el araçlar ve hatta, bazen de sıfır diye tabir edilen araçlara dahi yapılan bir kontroldür. Araç, satın alınmadan önce, mutlak suretle bir oto ekspertiz kontrolünden geçmelidir ki, olası tüm aksaklıklar, rahatlıkla ortaya çıkarılabilsin. Auto Kale de İstanbul güngören oto ekspertiz hizmetleri ile sizlere bu ayrıcalığı sunuyor! Araçlarınıza, oto ekspertiz kontrollerindeki gerekli tüm kontrolleri sağlıyor ve sizlere TSE onaylı oto ekspertiz raporları sunuyor. Sunulan raporlar sayesinde, alacağınız araç hakkında nihai bilgilere ulaşabilir ve araç değeri hakkında bir fikir sahibi olabilirsiniz. Sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerde, sırasıyla;

Şeklindedir. Oto ekspertiz nedir sorusunu, bahsettiğimiz adımlardan vurgulayacak olursak, örneğin; airbag adı verilen hava yastıkları gibi hayati önem taşıyan ve araç alırken mutlaka bilinmesi gereken kontrollerin, raporlarını sunmaktadır, oto ekspertiz kontrolleri. Çünkü biliyorsunuz ki bir kaza ile karşı karşıya kaldığımızda, bizi belki de ölümden kurtaran bir aracıdır, hava yastığı. Kısacası; araç alımından öncesinde fark etmediğiniz bir aksaklıktan dolayı, hafif bir sıyrık ile atlatabileceğiniz kazayı, ölümle sonuçlandırabilirsiniz. Çok fazla kişinin kullandığı araçlar, satın alımda daha uygun olabilmesiyle ikinci el sektöre başvurur ve saydığımız tüm kontroller, ileride soru yaşamamanız için mutlaka bilinmelidir. Bu nedenledir ki, Auto Kale olarak İstanbul güngören oto ekspertiz hizmetlerinde sunduğumuz başarıyı, sizler için devam ettiriyor ve araçlarınız için olası tüm sorunları, sizler için raporlayarak, gözünüzün arkada kalmamasını sağlıyoruz.

İstanbul Güngören oto ekspertiz Hizmetleriyle Profesyonel Bir Araç Kontrolü Gerçekleştiriyoruz.

Araçlarınız için hayati önem taşıyan hatta bu önemin, sizi de kapsadığı bir sektördür, oto ekspertiz. Bu nedenle de araçlarınıza yapılacak olan kontrolün; doğru, yerinde ve tarafsız yapılması ve buna istinaden de eksiksiz bir oto ekspertiz raporu sunulmalıdır. Çünkü oto ekspertiz işlemlerinde atlanacak her bir adım veya oto ekspertiz raporuna girilmeyi unutulan herhangi bir bilgi, aracı satın alan kişiyi zora sokabilmektedir. Bizler de bu gibi aksaklıklara hiçbir zaman mahal vermiyor ve ekibimizde her daim son teknoloji cihazlar ve profesyonel ekipler barındırarak, İstanbul güngören oto ekspertiz hizmetlerindeki kalitemizi ispatlıyoruz. Üstelik, sunduğumuz hizmetleri de TSE onaylı oto ekspertiz raporları ile tasdikleyerek, hiçbir şekilde şüphe ve güvensizlik duymamanızı sağlıyoruz. Bugüne kadar sağladığımız tüm kontrollerin kalitesini, mutlu müşterilerimizin ve yıllarımızın tecrübesine borçluyuz. Bu sayede, her daim genişlemekte olan bilgi ağımızı sizlere sunmaktan ve İstanbul güngören oto ekspertiz hizmetleriyle araçlarınıza kontrol sağlamaktan, üstün bir gurur duyuyoruz.

İstanbul En İyi Oto Ekspertiz Servisi Hizmetlerimiz Sayesinde Sizleri Kaliteyle Buluşturuyoruz

İstanbul en iyi oto ekspertiz servisi olarak anılmamız ve bu yolda emin adımlarla ilerlememiz, bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz her hizmetin, bir karşılığıdır. Auto Kale olarak, oto ekspertiz gibi bir kontrolün ne denli önemli olduğunun farkında oluyor ve İstanbul güngören oto ekspertiz hizmetlerinde her daim üst düzey bir alaka ve dikkatle sizlere hizmet veriyoruz. Üstelik; bu hizmetlerimizin tamamını, geniş bayi ağımız sayesinde Türkiye’nin birçok iline sunabiliyor ve böylece, Auto Kale’nin en iyi oto ekspertiz servisi olarak bilinmesini sağlıyoruz. Üstelik; yıllara dayanan geçmişimizin, kaporta ve boya imalatından gelmesi de sektördeki bilgimizin geniş kapsamlı ve yaptığımız kontrollerinin keskin sonuçlar vermesini sağlıyor. İstanbul güngören oto ekspertiz hizmetlerimizde gerçekleştirdiğimiz her adımı, sizlere nihai sonuç verebilmesi için üst düzey profesyonel cihazlar ile de harmanlıyoruz. Her oto ekspertiz adımına uygun son sistem ekipmanlar ve bu ekipmanları kullanan profesyonel ekibimiz ile İstanbul en iyi oto ekspertiz servisi olarak anılıyor ve hizmetlerimizi, her geçen gün daha da iyileştirmeye çalışıyoruz.

İstanbul güngören oto ekspertiz Fiyatları ile Herkese Uygun Fiyat Aralıkları Sunuyoruz

İstanbul güngören oto ekspertiz fiyatları listemiz ile araçlarınızı düşündüğümüz kadar, elbette ki müşteri memnuniyeti ilkemizle sayesinde, cebinizi de düşünüyoruz. Her hizmet aralığına uygun farklı paket programlarımız ile, sizlere müthiş bir destek sağlıyor ve alacağınız hizmetleri, profesyonel ekibimizle de konuşabilmenizi sağlıyoruz. Tüm bu ayrıcalıklarımızı, başta İstanbul güngören oto ekspertiz hizmetlerimizde sunuyor ve geniş bayi ağımız sayesinde de birçok bölgeye ulaştırabiliyoruz. Sağladığımız hizmetlerin elbette ki hizmet kalitesi olarak birçok kuralı vardır. Ancak ana ilkemiz olan müşteri memnuiyeti çerçevesindeki kurallardan biri de uygun fiyat politikamızdaki değişen fiyatlara nazaran, hizmet kalitemizin hep aynı boyutta oluşudur. Kısacası; oldukça fazla alakadar olduğumuz araçlar, her anlamda hayatımızı taşıyan ve en ufak aksaklığın sorun yaratabileceği üst düzey makinalardır. Bu nedenle, oto ekspertiz adımlarının göz ardı edilmemesi ve mutlak suretle profesyonel bir firmadan hizmet alınması gerekmektedir. Bizler de Auto Kale olarak, başta İstanbul güngören oto ekspertiz hizmetleri ile başarılı ve uygun fiyatlar sunarak, hem sizi hem de cebinizi düşünüyoruz!