Mersin Oto Ekspertiz

  • Adres: İhsaniye Mahallesi GMK Bulvarı No: 155A Karayolları Genel Müdürlüğü Kavşağı Akdeniz / Mersin
  • Tel : 0 532 360 96 44
  • E- Posta : info@autokale.com.tr
  • Web : www.autokale.com.tr

Mersin oto ekspertiz hizmetlerimizle en iyi kontrolü sunuyoruz

Mersin Oto ekspertiz hizmetlerinde gerçekleştirdiğimiz tüm adımlar; bir aracın mekanik aksaklıklarından, kaporta, boya veya airbag kontrolü gibi hayati önem taşıyan tüm sorunları ortaya çıkarmaktadır. İkinci el araç alım satım sektörlerinde oto ekspertiz adımlarının bir adım geride bırakılması, olası sorunların ortaya çıkmasında ve bu sorunların yeni sorunlar getirmesine sebebiyet vermektedir.  Örneğin; motor ekspertiz veya süspansiyon testi gibi mekanik sorunları ortaya çıkaran kontroller, fren veya vites testinin iyi çalışıp çalışmadığının sizlere sunulmasını sağlar. Auto Kale, Mersin oto ekspertiz hizmetleri ile sizlere bu kontrolleri sağlar ve olası problemlerin geçmiş dayanaklarına bakarak, tüm sorunları ortaya çıkarır. Tabii bu sorunların ortaya çıkarılmadığı takdirde ise, manevi veya madde kayıplar yaşamanız, muhtemel sonuçlardır.

Özellikle de ikinci el araç alım satımlarında aracı satan kişi, aracını ederinden daha fazla miktara satabilmek için bu tür sorunları saklayabiliyor. Bu nedenle de aracı alan kişiler, gereğinden fazla miktarda para ödeyebiliyor. Auto Kale firması da tüm bu sorunları ortaya çıkarabilmek ve sizlerin; maddi manevi zararlarını bir nebze olsa dahi azaltabilmek için, Mersin oto ekspertiz hizmetinin her adımda profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

Bugüne kadar gerçekleşen tüm Mersin oto ekspertiz hizmetlerimizde, müşteri ağımızın referansına güvenerek, gelecek müşterilerimize ön ayak oluyoruz. Çünkü hayati önem taşıyan ve çok fazla vaktimizi harcadığımız arabalarda, herkesin bulunduğu trafiğe çıkıyoruz ve olası kazalara sebebiyet verecek arızalar ile karşılaşabiliyoruz. Bu nedenle de yapılacak oto ekspertiz hizmetinin güvenilir olması, tarafsız olması ve Mersin TSE onaylı oto ekspertiz raporu içermesi, son derece önem taşımaktadır. Auto Kale ile bu hizmetleri başlatmak ve Mersin oto ekspertiz hizmetinin kalitesi ile tarafsız oto ekspertiz hizmeti almak, ikinci el araçlara olan güveninizi tazeleyecektir. Çünkü bizler, tüm bu hizmetleri profesyonelce sağlıyoruz.

Oto ekspertiz nedir ve bir araç için ne ifade etmektedir?

Oto ekspertiz nedir sorusunun cevabı, en temel anlamı ile ikinci el araçlarda yaşanabilecek herhangi bir sorunu, profesyonel cihazlar ve alanında uzman ekipler tarafından, ortaya çıkarmak ve bunları raporlamaktır. Satın alınan araçlarda bazen oto ekspertiz hizmeti almak istemeyen alıcılar, bu kontrollerin gereksiz olduğunu ve ekstra bir maliyete gerek duymadığını düşünür ve oto ekspertiz hizmeti almaz. Sonrasında ise, örneğin; alt takım kontrolü gibi, yakıt deposunun kontrolünden, egzoza kadar birçok önemli adımın hata içermesi, elbette araç düzenini bozacak sorunlar ile karşılaşır. Araçlar için oldukça önemli olan tüm bu kontrolleri, Mersin oto ekspertiz hizmetlerimizde sizlere sunuyor ve uygun fiyat aralıkları sağlıyoruz.

Ya da Mersin oto ekspertiz işlemlerinde gerçekleştirdiğimiz airbag gibi hayati önem taşıyan bir kontrolde, hava yastığınız patlamış olabilir. Siz bunun farkında değilsiniz, olası bir kazada hava yastığının şişmesi gerekir ve arızalı olduğu için, şişmeyebilir. Bu nedenle de küçük bir hasar alacağınız kazada, ölümle sonuçlanan bir durumla karşı karşıya kalabilirsiniz. Veya vites kontrolü ya da fren testi gibi mekanik aksaklıkların tamamına yapılan kontrollerde; vites değiştirirken olası aksaklıklar yaşanıyor mu, frende ya da motorda bir arıza var mı gibi tüm soruların cevaplarını veren, kontroller sağlanmalıdır. Bahsettiğimiz kontroller sağlanmadığı takdirde ise, hız sınırını aştığınızda ve yavaşlamak istediğiniz, frenin aksaması gibi sorunlarla karşılaşarak, kontrolünüzü kaybedebilirsiniz. Auto Kale de tüm bu kötü senaryoların, mevcut sorunlardan dolayı yaşanmasını istemiyor ve Mersin oto ekspertiz hizmetleriyle, sizleri haberdar ediyor!

Mersin en iyi oto ekspertiz servisi olarak sizlere kaliteli hizmet sunuyoruz 

Mersin oto ekspertiz hizmetlerimizde gerçekleştirdiğimiz üstün başarıyı, arkamızda bıraktığımız mutlu müşteri ağı referansına borçluyuz. Çünkü oto ekspertiz kontrolü gibi oldukça önemli bir işlemde yapılacak herhangi bir hata, ileriye dönük yaşayacağınız problemlerin bir belirtisi, hatta maddi, manevi yaşatacak zararı olacaktır. Auto Kale firması olarak, bahsettiğimiz en ufak hataya, hiçbir şekilde yer vermiyoruz ve bünyemizde; her oto ekspertiz adımına uygun son teknoloji cihazlar ve bu cihazlarda pilot görevi gören profesyonel ekiplerimizi barındırıyoruz. Bu sayede, başta Mersin oto ekspertiz hizmetleri dahil, birçok bölgede başarılı ve tarafsız oto ekspertiz hizmeti sunuyor, ardından TSE onaylı oto ekspertiz raporları sunarak, başarının sözlük karşılığı oluyoruz. Auto Kale olarak sizlere sunmuş olduğumuz oto ekspertiz hizmetleri ise, şunlardır;

Sunduğumuz tüm bu hizmetler ile detaylı ve kontrollü oluşumuz da Mersin en iyi oto ekspertiz servisi olarak bilinmemizi sağlıyor. Sizlere sunmuş olduğumuz oto ekspertiz adımlarının tamamını, üst düzey bir ilgi alaka ile harmanlıyor, aracınızda çıkan sorunları oto ekspertiz raporunda sunduğumuz gibi, deneyimli ekibimiz tarafıyla sizleri de bilgilendiriyoruz. Böylece, Mersin oto ekspertiz hizmetlerinde gerçekleştirdiğimiz kontroller hakkında bilgi sahibi olmasanız dahi, alacağınız aracın ne tür sorunlar içerdiğini ve ileriki dönemlerde araçla ne gibi sorunlar yaşayacağınız, öngörülebilir bir tahmin olarak belirlenebiliyor.

Sizler de Mersin oto ekspertiz hizmetleri ve bu öngörü ile birlikte, satın alacağınız araca nasıl bir meblağ vereceğinizi veya araçta çıkan sorunların sizi hangi boyutta rahatsız edeceğini tahmin edebiliyorsunuz. Ardından, aracı alıp almayacağınıza da net bir şekilde karar verebilirsiniz. Günümüz şartlarında oldukça alakalı olduğumuz araçlar ile trafiğe çıkıyor ve sevdiklerimizi ise yanımızda götürebiliyoruz. Bu nedenle oluşabilecek herhangi bir hata ile hayatı riske atmayarak, başarılı bir firmadan oto ekspertiz hizmeti almalı ve arkamızda hiçbir problem bırakmamalıyız. Bizler de Auto Kale olarak Mersin oto ekspertiz hizmetlerimizde araçlarınızın tüm sorunlarını ortaya çıkarak, endişe etmenize mahal vermiyoruz.

Oto ekspertiz hizmetlerinde dikkat edilmesi gerekenler

Oto ekspertiz hizmetlerinde dikkat edilmesi gerekenler konusunda Auto Kale olarak ilk adımın, güvenilirlik ve tarafsızlık olduğunu söylemeliyiz. Çünkü oto ekspertiz gibi oldukça önemli bir kontrol, hataya yer vermez ve mutlaka tarafsız, profesyonel bir firma tarafından gerçekleştirilmelidir. Aracı satan kişilerin bazen araç sorunlarını belirtmeyeceği gibi, bazen de tanıdığı, bildiği bir firmaya yönlendirmek isteyebilir. Tam da bu noktada tarafsız oto ekspertiz hizmetinin önemini vurgulayarak, sizin kişisel bir tercih yapmanızı öneririz. Bizler Auto Kale olarak, bahsettiğimiz tarafsızlık ilkesini firmamızın her bir noktasında benimsiyor ve Mersin oto ekspertiz hizmetleri ile sizlere profesyonellik sunuyoruz.

Firmamızda ve Mersin oto ekspertiz hizmetlerimizde gerçekleşecek bir hataya, mahal vermiyoruz ve hizmet aldığınız her adımın, pür dikkat gerçekleştirilmesini sağlıyoruz. Çünkü biliyoruz ki, oto ekspertizde gözden kaçırılacak herhangi bir kontrol, oldukça büyük bir önem arz etmektedir ve bununla beraber de rapora girilmeyen bir bilgi, alıcıyı yanılgıya düşürebilmektedir. Bizler de bu gibi yanılgıların ve hataların hiçbirine izin vermeyerek, başta Mersin oto ekspertiz hizmetleri olmak üzere; geniş bayi ağımız sayesinde Türkiye’nin birçok iline profesyonelliğin sözlük anlamını sunuyoruz.

Mersin oto ekspertiz fiyatları listemizdeki uygunluk ile profesyonelliğimizi kanıtlıyoruz

Mersin oto ekspertiz fiyatları listesi ile sizlere sunduğumuz fiyat politikası, tamamıyla hizmetlerimizi karşılar niteliktedir. Auto Kale olarak Mersin oto ekspertiz hizmetlerinde, her oto ekspertiz adımına ayrı fiyat ve ihtiyaçlarınıza göre paket fiyatlar sunarak, cebinize ve sizlere hitap etmeye özen göstermekteyiz. Bazen, satın alacağınız araç hakkında bilgi sahibi olabilir ve tüm paket almak istemeyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda isteğinize uygun paket fiyatlarımızdan yararlanarak, gereksiz bir meblağ ödemek durumunda kalmazsınız. Ya da bazen de nasıl bir hizmet alacağınız hakkında fikir sahibi değilseniz, profesyonel ekibimizin üst düzey bilgisinden yararlanabilir ve size uygun paketleri öğrenebilirsiniz. Kısacası; Mersin oto ekspertiz hizmetleri ile hem kontrol aşamalarında hem de fiyat bazında, en iyi oto ekspertiz servisi olarak, sizlere hizmet vermekteyiz.