Osmaniye Oto Ekspertiz

  • Adres: Şirinevler Mah. Ruhi Kılıçkıran cad. No:18 Osmaniye
  • Tel : 0542 790 99 90
  • E- Posta : info@autokale.com.tr
  • Web : www.osmaniyeotoekspertiz.com.tr

Osmaniye oto ekspertiz

Osmaniye oto ekspertiz hizmetlerimiz sayesinde müşterilerimize güven veriyor, ortaya çıkabilecek büyük problemler için sizleri haberdar etmeye çalışıyoruz. Auto Kale olarak sağladığımız Osmaniye oto ekspertiz hizmetlerindeki en büyük amacımız; müşterilerimizi olası sorunlardan haberdar ederek, mağduriyeti önlemektir. Özellikle de ikinci el araç satın alımında oto ekspertiz hizmetlerinden faydalanmak son derece önemlidir zira bu piyasa, son derece çalkantılı bir piyasadır. Çünkü verilen ilanların pek çoğunda araçların boyasız ve kazasız olduğu gibi emareler bulunmaktadır. Sizlere bu ifadelerin doğruluğunu sunan Auto Kale, Osmaniye oto ekspertiz hizmetleri ile endişeye mahal vermiyor. Sektör içerisinde başarısını sürdüren bir firma olarak sunduğumuz oto ekspertiz hizmetlerinde, müşteri memnuniyeti bizler için her daim ön plandadır. Tecrübeli personellerimiz ve bu alandaki deneyimimiz sayesinde, müşterilerimize güven vermeye devam etmekteyiz. Aynı zamanda, sizlere TSE onaylı oto ekspertiz raporları da sağlamakta ve güvenilirliğimizi bir kez daha kanıtlamaktayız.

Auto Kale olarak, sizlere, Osmaniye oto ekspertiz hizmetimiz aracılığı ile tarafsız oto ekspertiz raporu sunuyor ve yaşayacağınız güven sorununu, direkt olarak ortadan kaldırıyoruz. Gördüğünüz ilana güvenip, herhangi bir oto ekspertiz işlemi gerçekleştirmeden aldığınız araçlarda, elbette bir sorun vuku bulacaktır. Ancak bununla beraber, sorunlara daha fazla harcama yapmak zorunda kalacağınız gibi, aracınızı satmak istediğinizde, yeniden zarara uğrayabilirsiniz. Bizler de bu tür sorunlarla karşılaşmanızı istemiyor ve sizleri bilgilendirmek maksadıyla; Osmaniye oto ekspertiz hizmetlerimiz için son teknoloji araç test cihazları ve deneyimli personellerimizi, hizmetinize sunuyoruz.  Osmaniye oto ekspertiz hizmetlerimiz gibi, farklı bölgelerdeki hizmetlerimiz sayesinde de araç alışverişlerinizde yanınızdayız. Kısacası, bizler; Fren testi, Dyno testi ve boya kontrolü gibi pek çok çeşitli testler ile en iyi aracı satın alacağınızdan emin olarak, kaliteyi sizlerle tanıştırıyoruz.

Oto Ekspertiz Nedir ve Neleri Kapsar?

Oto ekspertiz nedir diye sorulduğunda, pek çok insan bu soruya net olarak cevap vermekte ve gerekli bir işlem olup, olmadığının farkında olmakta, sıkıntı yaşamaktadır. Oto ekspertiz, bu alanda bilgi sahibi olan kişilerin otomobillere yaptıkları detaylı ve dikkatli incelemelerin bütünüdür. Bugünlerde sadece ikinci el araçlarda anılan oto ekspertiz, aslında tüm araçlara yapılması gereken kontrol aşamalarının, bir bütünüdür. Osmaniye oto ekspertiz servisleri arasında en güvenilirini sunan Auto Kale olarak, müşterilerimizi her adımda araçları ile ilgili gelişmelerden haberdar ediyoruz. Bizlere ulaşarak, başta Osmaniye oto ekspertiz hizmetlerimiz olmak üzere, dilediğiniz konu ile alakalı uzman ekiplerimizden bilgi edinebilirsiniz. Çünkü biz, kaliteli ve dürüst hizmet, müşteri memnuniyeti ve uygun fiyatlar sunma değerlerimizi yıllardır koruyarak, müşteri ağımızı genişletmeye devam etmekteyiz.

Aracınızın geçmişi ile ilgili bilgi toplamak için ilanlara güvenmek yerine, sizlere sunacağımız raporlar sayesinde her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Osmaniye oto ekspertiz aracılığıyla aracınız bir kaza geçirdiyse, hasar aldıysa, değiştirilmiş parçalar varsa ve herhangi bir kamuflaj işleminde geçtiyse, rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Çünkü Osmaniye oto ekspertiz hizmetleri ile kolayca bulunabilecek mekanik aksaklıkları ortaya çıkarıyor; yalnızca maddi değil, manevi zarara da yol açabilecek aksaklıkları da bildiriyoruz. Profesyonellikten asla ödün vermeyen bir firma olarak, son teknoloji cihazlarımız ve uzman ekiplerimiz ile araçlarınız için gerçekleştirdiğimiz işlemler ise şunlardır;

Satın alacağınız aracın satıcısı, bazen eksik raporlar ile sizleri ikna etmeye de çalışabilir. Örneğin; kaporta ve boya kontrolü yapılmış olan bir aracın frenlerinde veya airbag kontrolünde olan bir sorun, eksik rapor sebebi ile saklanabilir. Auto Kale ise, sizlere TSE onaylı oto ekspertiz raporu ve tarafsız oto ekspertiz hizmetleri sunar. Böylece, sizlere sağladığımız olağanüstü Osmaniye oto ekspertiz hizmeti sayesinde, ileride yaşayabileceğiniz çeşitli sorunları çok geç olmadan haberdar ediyoruz. Kısacası; profesyonel bir ekip, son teknoloji ekipmanlar ve işini bilen uzmanlarımız sayesinde, araç satın alımı yaparken bizlere ve Osmaniye oto ekspertiz raporlarımıza güvenebilirsiniz.

Osmaniye En İyi Oto Ekspertiz Hizmetleri İle Karşınızdayız

Firmamız Auto Kale, sektördeki varlığı başladığından beri; kalite, dürüstlük, profesyonellik ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden asla şaşmamıştır. Osmaniye oto ekspertiz hizmetlerinde sağladığımız kalite ile geniş müşteri ağımızın bizlere duyduğu güven, her geçen gün artmaktadır. Tüm oto ekspertiz kontrollerini sağlarken, müşterilerimizi her noktada her daim haberdar etmemiz, güvenilirliğimizi kanıtlar niteliktedir. Sizlere TSE onaylı raporlar sağlayarak, müşterilerimizin araç alışverişlerinde en yüksek kalitede hizmeti aldıklarından emin olmaktayız. Osmaniye oto ekspertiz için firmamızı tercih eden müşterilerimize sunduğumuz hizmetler aracılığı ile hem bizlere duyduğunuz güveni arttırıyor, hem de güvenli bir araç seçtiğinizden emin oluyoruz. Kısacası; müşterilerimize sunduğumuz en üst düzey hizmetlerimizden gurur duyuyor ve her zaman kendimizi geliştiriyoruz.

Osmaniye Oto Ekspertiz Hizmetlerimize Gösterdiğimiz Özen

Osmaniye oto ekspertiz hizmetlerinden faydalanırken, seçtiğiniz firmanın sizlere tarafsızlık ilkesi ile hizmet verdiğinden emin olmalısınız. Auto Kale, tarafsız oto ekspertiz hizmetleri ile bunu sağlamakta ve profesyonellikten ödün vermemektedir. Oto ekspertiz hizmetleri, araçların motor mekanik kontrolleri ile başlamaktadır. Mekanik alt kontroller, boya kontrolü, iç ve dış elektronik aksam teftişi ve hasar kaydı durumu incelenmektedir. Yasal sorgulama yapılmaktadır ve araçlar test sürüşüne tabi tutulmaktadır. Aracınızın yağ yakıp, yakmadığı ve su eksiltip, eksiltmediği gibi çeşitli bilgilerini, Osmaniye en iyi oto ekspertiz hizmeti sunan Auto Kale’yi tercih ederek, rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Oto ekspertiz hizmetlerinden faydalanırken, araçlara tam bir kontrol yapmak son derece önemlidir. Fakat dilerseniz full veya dar kapsamlı programlar arasında ihtiyacınıza göre seçim yapabilirsiniz. Auto Kale, müşterilerinin isteği doğrultusunda sağladığı Osmaniye oto ekspertiz hizmetleri içerisinde iki programdan dilediğinizi gerçekleştirmektedir. Dar kapsamlı bir işlem içerisinde kontrol ettirmek istediğiniz noktaların kontrolleri yapılmaktadır. Örneğin; motor aksamlarının incelemesi ve triger kayışı gibi aksamlarda sıkıntı olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Full kapsamlı oto ekspertiz hizmetleri içerisinde, araçlar minimum 100 maksimum 700 açıdan işleme tabi tutulmaktadırlar. Daha detaylı bir inceleme sağlayan full kapsamlı programımız sayesinde, Osmaniye oto ekspertiz hizmetlerinde merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulmak, oldukça mümkündür.

Sağlanan raporlarda dikkat etmeniz gereken önemli hususlar bulunmaktadır. Osmaniye oto ekspertiz servisleri sayesinde oluşturulan raporlarda motor, kaporta durumu ve taşıyıcı aksam hasarları oldukça önemlidir. Kaporta aksamında çürük, yağ eksiltme ve motorda hasar gibi durumlar, ileride daha büyük problemlere yol açabilmektedir. Aracınıza yaptıracağınız Osmaniye oto ekspertiz hizmetleri ile aracın fiyatı ile ilgili daha uygun bir anlaşma sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda, işlemleri eksiksiz yaptırarak, ileride oluşabilecek sıkıntılar sebebiyle araca yüksek değerde tamir masrafları yapmaktan da kaçınabilirsiniz. Osmaniye oto ekspertiz hizmetleri sırasında çıkabilecek herhangi bir sorun dahilinde, satıcının problemleri gidermesini veya fiyatta indirim sağlamasını talep edebilirsiniz. Dilerseniz alışverişten tamamen vazgeçerek, ileride pişman olabileceğiniz bir satın alımdan çok geç olmadan kaçınabilirsiniz.

Osmaniye Oto Ekspertiz Fiyatları İle Auto Kale En Uygun Seçenek

Osmaniye oto ekspertiz fiyatları için sunduğumuz fiyat listesi ile Auto Kale olarak en uygun seçenek olduğumuzu bir kez daha gösteriyoruz. Geniş bayi ağımız ile her kesime hitap ettiğimiz gibi, uygun fiyatlarımızla da bunu sürdürüyoruz. İhtiyaçlarınıza uyacak şekilde hazırlanmış çeşitli paketlerimiz sayesinde, Osmaniye oto ekspertiz işlemlerinizi profesyonellikle gerçekleştiriyoruz. Auto Kale’yi tercih eden müşterilerimize kaliteli servisten yararlanmaları için olması gerekenden yüksek ücretler ödemeleri gerekmediğini kanıtlayarak, bir kez daha müşteri memnuniyetini önde tutuyoruz. Osmaniye oto ekspertiz hizmetleri sağlarken; uygun fiyatlarımız, müşteri memnuniyetimiz ve son teknoloji cihazlarımızın yanında, uzman ekiplerimizle birlikte profesyonellikten de ödün vermiyoruz.