Şanlıurfa Birecik Oto Ekspertiz

  • Adres: Sanayi sitesi c5 blok no7 Birecik ŞANLIURFA
  • Tel : 0 535 543 35 50
  • E- Posta : info@autokale.com.tr
  • Web : www.autokale.com.tr

Şanlıurfa Birecik oto ekspertiz

Auto Kale ekibi olarak, Şanlıurfa Birecik oto ekspertiz hizmetimiz dahil olmak üzere; birçok bölgeye başarılı ve tarafsız oto ekspertiz raporları sunuyoruz. Çünkü tarafsız ve kurumsal kimliğimiz, müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmeti hedef almıştır. Büyüyen ve gelişen araç piyasasında hesaplı olmasından dolayı, revaçta olan ikinci el otomobil sektöründe güvenilirlik açığı oluşmuştur. Bizler de Auto Kale olarak, ikinci el araba piyasasındaki en güvenilir firma arayışını, Şanlıurfa Birecik oto ekspertiz hizmetlerimizle kapatıyoruz ve tarafsız sonuçlarla bilgilendirme ağı oluşturmaya hedef alıyoruz.

İkinci el araçlar başta olmak üzere, yeni alınmış bir aracın da mutlaka oto ekspertiz raporu bulunmalıdır. Bazı araç satıcıları, aracın daha önce karıştığı bir kazayı saklıyor, kamufle edilmiş veya patlak hava yastıkları gibi deformeleri saklıyor, aracı olduğundan yüksek meblağlarla pazarlamaya çalışıyorlar. Bir oto ekspertiz raporu sizin için; hem bir araca zararından fazla fiyat ödemenizi hem de ileride oluşabilecek kazalara karşı bir koruma oluşturuyor. Bizler de bu sorunları sizlere bildiriyoruz ve Şanlıurfa Birecik oto ekspertiz hizmetlerimizde; arabanın bozuk parçaları ve deformeleri hakkında yeterli bilgiye sahip olacağınız, raporlar hazırlıyoruz. Şanlıurfa Birecik oto ekspertiz hizmetlerimiz sayesinde de satın alacağınız araçlara haddinden fazla para ödemiyor ve ileriye dönük yatırımınızı daha sağlıklı gerçekleştiriyorsunuz. Ayrıca, sadece ekonomik olarak değil; bilmediğiniz bir arızayla yola çıkarak, hayatınızı da tehlike altına atmış oluyorsunuz.

Şanlıurfa Birecik oto ekspertiz hizmetimiz, size geleceğe yönelik dikkatli yatırım imkânı sağlarken, hayat konforunuzu da güvence altına alıyor. Kimi zaman bütçe açığıyla alınan araçlarla ekonomik zarar bir kenara; içinde ailemizi ve sevdiklerimizi emanet ettiğimiz araçlarımıza sonsuz bir güven duymak istiyoruz. Ne yazık ki, çıplak gözle görülemeyen bu hata ve deformeler çoğu zaman çok geç fark ediliyor. Auto Kale ekibimizle, Şanlıurfa Birecik oto ekspertiz hizmetlerimizde alanında bilgili bir beyin gücü oluşturarak, araçlarınızı; iç, dış, kaporta, elektronik ve beyin gibi bölgelerini detaylı bir şekilde incelemeye alıyoruz.

Şanlıurfa Birecik oto ekspertiz ayrıcalıklarımızla, müşteri memnuniyetini sağlarken, aynı zamanda profesyonel ekibimizle tarafsız raporlamalara devam ediyoruz. Auto Kale’nin güleryüzlü, alanında oldukça bilgili ekibiyle işlemlerinizi tamamladıktan sonra, TSE onaylı oto ekspertiz raporu ile işlemlerin güvenilirliğini artıyoruz. Böylece, TSE onayı verilmiş bir oto ekspertiz raporunun resmiliğini ve güvencesini kanıtlıyoruz. Şanlıurfa Birecik oto ekspertiz hizmetlerimizle hem resmi hem de tarafsız bir rapor sistemi sağlayarak, değerli müşterilerimizin maddi ve manevi araç durumlarını kontrol altına alıyoruz.

Oto Ekspertiz Nedir ve Gereklilikleri Nelerdir?

Oto ekspertiz nedir sorusu, Auto Kale ekibimize oldukça danışılan, cevabı merak edilen bir sorudur. Şanlıurfa Birecik oto ekspertiz hizmetlerimiz ile araçlarınız, motor bölümünde; beygir gücü, tork, motorun performans testi, turbonun kontrolü, motorun üfleme kontrolü, egzoz kontrolü, motor yağı kontrolü, soğutma suyu kontrolü gibi bakım işlemlerine tabii tutulur. Boya ve kaporta için; stepne havuzu, şasi kontrolleri, marşpiyel, kamufle edilen parçaların kontrolleri, panel kontrolleri, tavan, kapılar ve bagaj kontrolü, değişen parça ve gövde kontrolü detaylı bir şekilde incelenir. Bu sayede, gözden kaçacak en ufak hataya mahal vermeden, araçlarınızdaki tüm sorunlar detaylıca ortaya çıkarılır ve sizlere raporlanır.

 

Şanlıurfa Birecik oto ekspertiz hizmetlerimiz ile devam ettiğimiz kontrollerde, aracın elektronik kısmında ise; klima beyni, ABS beyni, airbag beyni, şanzıman beyni ve araç beyni kontrolleri raporlanırken; ön tarafta ise; aks ve takozlar, rotlar, amortisör ve alt tablaların kontrolleri analiz edilir. Frenleme bölümünden sorumlu olan tüm yapıları ise, hayatınızın tehlikesini bir an bile göz ardı etmeden, büyük bir dikkatle incelemekteyiz. Süspansiyon bölümünde ise; tekerleklerin ve aracın ağırlık ölçümleri yapılıp, tekerleklerin çekiş kuvveti, vibrasyon prensibi ile kuvvetin ölçülmesi gibi kontrolleri Şanlıurfa Birecik oto ekspertiz hizmetlerimizle uzman kadromuzla kontrol edilir.

 

Auto Kale ekibi olarak, aklınıza takılan en ufak soruların cevabını güvenle birlikte yanıtlıyoruz. Araçlarınızda var olan yahut var olabilecek tüm sorunları tespit ederek, işimizi riske atmıyoruz. Şanlıurfa Birecik oto ekspertiz hizmetlerimizden bilgi akışı sağlamak için, online randevu teknolojimizden yararlanabilir yahut telefonla güleryüzlü, bilgili ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Böylece, ilgilendiğiniz aracın iç, dış, kaporta, motor ve boya durumu gibi piyasasını etkileyecek birçok durumdan haberdar olabileceğiniz bir oto ekspertiz raporuna sahip oluyorsunuz. Şanlıurfa Birecik oto ekspertiz ayrıcalığıyla, sizleri profesyonel oto ekspertiz hizmetiyle buluşturmak, en birincil amacımız haline gelmiştir. Kaliteli bir oto ekspertiz hizmetinde;

Gibi kontrol faktörleri bulunmalıdır. Oto ekspertiz işleminde tarafsız oto ekspertiz raporu ilkesine, doğru ve gerçek bilgilere ulaşmak için mutlaka dikkat etmeli ve aynı zamanda, TSE onaylı oto ekspertiz raporu hizmetinin varlığına dikkat etmelisiniz. Bizler de bu varlığa dikkat ederek, son teknoloji cihazlar ve profesyonel bir ekiple çalışıyor, hizmetimizle gözünüzü arkada bırakmıyoruz.

Şanlıurfa Birecik En İyi Oto Ekspertiz Servisi Auto Kale

Şanlıurfa Birecik en iyi oto ekspertiz servisi olarak anılmamızda yaşadığımız gururu, 25 yılı aşkın süredir gelen emeğimizle birleştiriyoruz. Her daim kaliteyi ve mükemmeliyetçi bir yenilik takibini benimsememiz, işimize olan bağımızı artırmıştır. 1994 yılında kaporta boya atölyesiyle işe atılmış ve zamana meydan okuyan bir gelişimle, 2010 yılında oto ekspertiz Autu Kale şirketimizi kurduk. Emeğimizle ve müşteri memnuniyetiyle bugünlere kadar gelmiş bulunmaktayız. Her geçen gün bilgisine bilgi katan, alanında yıllarını vermiş ekibimiz, merak ettiğiniz her soruya büyük bir özveriyle yanıtlar arıyor. Şanlıurfa Birecik oto ekspertiz hizmetlerimiz dahil olmak üzere; birçok bölgeye yayılma hedefimizle, bayilik projesine geçiyoruz. Kalitemizi ve profesyonelliğimizi yaymayı; her kesime, her araç sahibine ulaşmayı hedefliyoruz. Bu sayede, sağladığımız başarıyı her müşterimize duyurabiliyor, kalitemizi sunuyor ve Şanlıurfa Birecik en iyi oto ekspertiz servisi olarak anılmaya devam ediyoruz.

Şanlıurfa Birecik Oto Ekspertiz Hizmetleri Güvenilirliğini Kanıtlıyor

Şanlıurfa Birecik oto ekspertiz hizmetlerinde, araçlarınıza sağladığımız kontroller ile sağlıklı bir arabaya, herkesin sahip olmasını sağlıyoruz. Ardımızda bıraktığımız gülümseyen yüzünüzü en üstün başarımız olarak görerek, milyonların tercih ettiği 25 yılın gururunu yaşıyoruz. İlgilendiğiniz araçlarda, ileriye dönük bir kaza durumu olmaması için yahut var olan bir hasarın canınıza ve ekonominize zarar vermemesi açısından en üstün kaliteyi gösteriyoruz. Boya ve kaportadaki anormal durumlar hakkında da sizlere bilgi vererek, bu sorunları çözmenizi ışık tutuyoruz. İlgilendiğiniz araç için, hasar onarımından daha fazla para vermenizi engelleyerek, cebinizi de koruyoruz. Kısacası; Auto Kale olarak hizmet verdiğimiz Şanlıurfa Birecik oto ekspertiz kalitesinin tercih edilmesi, güvenilir ve kaliteli geçmişimizin, bizlere emanetidir.

Auto Kale olarak, Şanlıurfa Birecik oto ekspertiz ayrıcalığında görmüş olduğunuz son teknoloji makinelerle, aracınızda hiçbir atlama yapmadan kontrollerini sağlıyoruz. TSE onaylı oto ekspertiz raporumuzla da, bizlere duyduğunuz güveni sabitliyor ve her daim resmi belgelerle çalışıyoruz. Aklınızda bir şüphe oluşmasına izin vermeden, aracınızın tüm hatalarını ve aksamalarını detaylıca kontrol ediyoruz. Şanlıurfa Birecik oto ekspertiz hizmetimizde bulunan uzman ekibimiz, bugüne kadar olumsuz hiçbir dönüt almayarak, sürekli yenilik yoluna gitmiştir. Bu sayede ise güven ağımızı tazeledik ve sektörde belirgin bir yer edinerek, tercih edilirliğimizi arttırdık.

Şanlıurfa Birecik Oto Ekspertiz Fiyatlarıyla Mutlu Olacaksınız

Şanlıurfa Birecik oto ekspertiz fiyatları ile siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz uygun fiyat politikalı listemiz, her kesime ve her tarz araç sahibine uyum sağlayan bir avantajı sunuyor. Alacağınız hizmete göre kampanyalı fiyatlarımızla sürekli değişerek, yeniliği sadece iş başarımızda sevmediğimizi kanıtlıyoruz. Araçlarınıza fazla meblağlar ödemenizi engellerken, sizlerin de cebinizi düşünüyoruz. Şanlıurfa Birecik en iyi oto ekspertiz servisi hizmetimizle gelen kalitemizi artırarak, fiyatlarımızı en makul düzeyde tutuyoruz. Böylece; herkese ulaşarak, Auto Kale kalitesini, Şanlıurfa Birecik oto ekspertiz hizmetlerimizle harmanlıyoruz ve her kesime ulaşmayı amaçlıyoruz.