Tarafsız Ekspertiz

Tarafsız Ekspertiz

Tarafsız ekspertiz hizmetinin en önemli noktası, alacağınız hizmetin tüzel kişilerden bağımsız, tamamen aydınlatıcı ve yol gösterici olmasıdır. Bazen, satın alınan ikinci el araçlarda ortaya çıkan ve zaman kaybı yaratan problemler, oto ekspertiz hizmetine duyulan ihtiyacı arttırıyor. Bu nedenle, Auto Kale firması olarak sunduğumuz hizmetler sonucu, sizlere TSE-HYB belgeli, resmi ve kaşeli oto ekspertiz raporu hizmeti sağlıyoruz. Kısacası; bir oto ekspertiz hizmetinin en çok ihtiyacı olan tarafsızlık ve bağımsızlık ilkesi, firmamızın hiçbir şekilde ödün vermediği hedeflerinden biridir. Sektörde bulunduğumuz uzun yıllar boyunca en doğru bilgiyi sunmaya gayret ettik ve bu doğru bilgiyi, profesyonel ekibimiz ile her geçen gün güçlendiriyoruz.

Tarafsız Ekspertiz Hizmetinde TSE Belgesinin Önemi

Auto Kale tarafsız ekspertiz alanında gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalar sonucu hazırladığımız oto ekspertiz raporları, TSE onaylıdır. TSE Belgesi, bir hizmet yeterlilik belgesidir. Bu belgeye ek, alanında uzman kişiler bulunan kadromuz, oto ekspertiz için bağımsız ve tarafsızlık ilkesi ile sizlere hizmet vermektedir. Yenilikçi teknoloji ile ortalama değil, tam bir oto ekspertiz hizmeti arayanların ilk adresi olmaktan gurur duyuyoruz. Bağımsız ve tarafsız oto ekspertiz hizmetimiz ile uygun fiyat ve kaliteli hizmet sunarak, ikinci el oto ekspertiz arayanlara, birçok şehirde büyük bir titizlikle destek vermekteyiz. TSE-HYB Belgesi ve en önemlisi imzalı ve kaşeli bir garanti belgesi vermemiz, sonraki oluşabilecek herhangi bir sorun ihtimaline karşı güvenceniz olacaktır. Bu nedenle, alacağınız TSE onaylı oto ekspertiz raporları, siz ikinci el araç sahipleri için, ileriye dönük bir ışık niteliği taşıyacaktır.

Garanti Belgesinin Geçerlilik Süresi Ne Kadardır?

Auto Kale olarak, oto ekspertiz hizmeti sunduğumuz müşterilerimize verdiğimiz imzalı yazılı garanti belgesinin geçerlilik süresi, siz aracı alana kadar geçerlidir.  İkinci el araç alımlarında ekspertiz muayenesinden sonra garanti belgesi almak, sizlere güvence sağlamaktadır. İşini doğru ve tarafsız şekilde yapan ve her geçen gün yenilikçi eğitimler ile gelişen profesyonel ekibimiz, sizlere mutlak bir güvence sunmaktadır. Hangi Auto Kale şubesinden ekspertiz hizmeti alırsanız alın, aynı tarafsızlık ve aynı güvence belgesiyle, işinizi garantiye alabilirsiniz. Kısacası; Notere gitmeden önce alacağınız ikinci el aracın tam ve eksiksiz oto ekspertiz raporunu, tüm şubelerimizden alacağınız tarafsız ekspertiz hizmetleri ile temin edebilirsiniz.

Oto ekspertiz raporları, doğru yapılmadığı taktirde birçok hata içerebilmekte ve ileriye dönük problem yaşatabilmektedir. Bu durum, ekspertiz hizmeti alan müşteriler için mağduriyet oluşturacağından, profesyonel hizmet anlayışımızın teminatı olarak her aşamada, online randevu veya telefon görüşmeleri ile gerçekleştirilen detaylı bir bilgi akışı sağlamaktayız.  Firmamız, Türkiye Ekspertizler Derneği (TESDER) üyesi olmakla beraber, oto ekspertiz raporlarımızın TSE onaylı olması; tarafsız ve güvenilir hizmetin aranan bir kolu olmamızı sağlıyor.

Neden Tarafsız Ekspertize İhtiyaç Duyarız?

İkinci el araç alımları, bulunduğumuz çağ itibarı ile bütçeye yönelik alımlar gerçekleştirmek için en uygun araç alım yöntemi haline gelmiştir. İkinci el araç alımlarına bu denli ilgi gösterilmesi de birçok ihtiyacı beraberinde doğurmuştur. Bunların başında, alınacak aracın eksik ve hatalı yönlerini ortaya çıkarmak niyetiyle, tarafsız ekspertizlere başvurulması gelmektedir. İkinci el araç satın alımında maddi kayıp yaşamamak ve kandırılmamak adına, dikkat edilmesi gereken huşular vardır. Bunlar:

  • Aracın boyama işlemi görüp görmediği,
  • Aracın kilometresi ile oynanıp oynanmadığı,
  • Aracın kaza geçirmiş ise bunun ortaya çıkarılması,
  • Araç satın alımları esnasında verilen bilgilerin tutarlılığı ve
  • Gizlenen hasarın boyutunu belirlemede, tarafsız ekspertiz hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır.

Doğru bir ekspertiz hizmeti ile aracın gerçek kimliğini öğrenebilir ve maddi kayıplar yaşamaktan kurtulursunuz. Böylece, güvenilir ve tarafsız ekspertiz hizmeti ile doğru araç alımları yapma imkânı bulabilirsiniz. Tarafsız olması, buradaki en önemli detaydır. Aracı satan kişiler tarafından anlaşmalı ekspertizler, yaşayacağınız maddi kaybın ön habercisidir.

Bu yüzden, gerekli yeterlilik belgelerini almış tarafsız bir kuruluş olan biz Auto Kale oto ekspertiz hizmetini, rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Auto Kale Oto tarafsız ekspertiz hizmeti verdiğimiz müşteriler, aracın gerçek kimliğini bilmekte ve maddi manevi kayıp yaşamadan, güvenli bir şekilde ikinci el araç satın alımı yapabilmektedir. Siz de tarafsız ekspertiz hizmeti ve TSE onaylı oto ekspertiz raporu sahibi olmak istiyorsanız, online randevu veya diğer iletişim bilgilerimizden, bizlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın